Výpis nabídek
6
6
6
3 648 629 Kč
(58 849 Kč / m²)
Prodej
Atypický
62 m²
Route de Nondkeil, Ottange
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
62 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Appartement T3 – Proximité immédiate Luxembourg – Idéal investisseur
CONTACT : Quentin HABIGAND 00352 661 807 562 ou 0033 6 36 99 71 73
Situé à ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
122 dní
Aktualizováno:
122 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route de Nondkeil, Ottange
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.