SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 996 408 Kč
(202 338 Kč / m²)
Prodej
4+1
84 m²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

místnosti4+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Appartement quasi-neuf à 10mn de Paris, en plein centre-ville de Joinville-le-Pont, à 5 mn du RER A ! Appartement T4 localisé entre le « très demandé...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

l'Adresse - Immobilière de Lognes - l'Adresse Bussy