SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 143 957 Kč
(145 428 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

místnosti2+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Llanura Barone Ramos (06 73 79 61 05) vous propose : En étage avec ascenseur, bel appartement deux pièces composé d'une entrée avec range...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatné wcPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France