SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 137 821 Kč
(43 581 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NIMES PROCHE DES JARDINS DE LA FONTAINE APPARTEMENT DUPLEX T3À deux pas des Quais de la Fontaine dans une résidence sécurisée ce charmant duplex de 72...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tourdiat Immobilier