SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 366 084 Kč
(69 303 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Cachet et charme pour ce bel appartement proche de l'Avenue Carnot ! Appartement en parfait état, de type 3 avec terrasse, balcons et cave. Situé au d...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatná kuchyněVysoké stropyKrbDřevěné trámy

Elektrické
Stáří nabídky: 88 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Best Home