SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 117 742 Kč
(106 296 Kč / m²)
Prodej
6 a více
114 m²
Rue Robert Schuman, Nice

místnosti6 a více
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located on the ground floor of a charming residence, this 114m2 apartment stands out in particular for its 78m2 mezzanine thanks to its high ceilings....

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 162 dní

Lokalita

Rue Robert Schuman, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AZUR RIVIERA PROPERTIES