SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 878 488 Kč
(167 303 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Au sein de la Villa Claudia, dans la très recherchée copropriété des Jardins de Cemenelum, découvrez ce joli appartement récemment rénové.Il se compos...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Riviera Boulevard