SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 516 386 Kč
(141 166 Kč / m²)
Prodej
5+1
117 m²
Rue Delille, Nice

místnosti5+1
plocha117 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nice Dubouchage : Im Obersten Stockwerk eines charaktervollen Niçois-Gebäudes entdecken Sie diese 5-Zimmer-Durchgangswohnung mit 117 m², sie besteht a...

Plynové
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue Delille, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

leprince®