SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 663 008 Kč
(221 366 Kč / m²)
Prodej
4+1
134 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

místnosti4+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A44703ATB06 - Elegant 3-bedroom apartment – ​​Parc Louisa - Nice (06)
Located in the private and secure Parc Louisa estate, within a 1920s villa.

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier