SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
40 133 919 Kč
(209 031 Kč / m²)
Prodej
4+1
192 m²
Rue Flaminus Raiberti, Nice

místnosti4+1
plocha192 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant Belle Epoque Apartment ? Carabacel, NiceLocated in the prestigious Carabacel district in the heart of Nice, this 193 m2 top-floor apartment oc...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyDřevěná podlahaPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

Rue Flaminus Raiberti, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS