SUPA24
Balkon; výhled, přirozené světlo
Obývací pokoj; přirozené světlo, dřevěná podlaha
Terasa; přirozené světlo
5 447 247 Kč
(65 629 Kč / m²)
Prodej
4+1
83 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

místnosti4+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Votre agence MURTA IMMOBILIER vous présente ce bel appartement 4 pièces de plus de 80m2, situé au 4eme et dernier étage d’une résidence fermée et sécu...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Murta Immobilier