SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 586 476 Kč
(186 216 Kč / m²)
Prodej
1+1
30 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

místnosti1+1
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A42802ROJ06 - This 30m² studio apartment presents an outstanding opportunity for buyers looking to capitalize on one of the French Riviera's most soug...

Ostatní
Stáří nabídky: 96 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier