Výpis nabídek
11
11
11
28 945 069 Kč
(187 955 Kč / m²)
Prodej
4+1
154 m²
Avenue Gravier, Nice
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
154 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
APPARTEMENT 4 PIECES 154 m2 NICE 06100 CIMIEZPrix de vente 1 190 000 eurosHonoraires charge vendeurDans le secteur recherché de Nice Cimiez, à proximi...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
131 dní
Aktualizováno:
29 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Gravier, Nice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.