SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
117 905 042 Kč
(311 095 Kč / m²)
Prodej
6 a více
379 m²
Boulevard Bineau, Neuilly-sur-Seine

místnosti6 a více
plocha379 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This elegant apartment offering exceptional volume, situated on the top floors of a beautiful townhouse in a prime location on one of Neuilly’s most s...

Plynové
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Boulevard Bineau, Neuilly-sur-Seine
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Neuilly