SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 829 534 Kč
(98 806 Kč / m²)
Prodej
3+1
59 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

místnosti3+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Guillaume Roque (06 42 34 46 12) vous propose : APPARTEMENT T3 NEUF À VENDRE - BELLA MILA - NARBONNE (11100)Découvrez BELLA MILA, la nouv...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France