Výpis nabídek
27
27
27
7 102 487 Kč
(82 587 Kč / m²)
Prodej
4+1
86 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
86 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Pol Ruel vous propose: APPARTEMENT T4 – DERNIER ÉTAGE AVEC VUE PANORAMIQUE SUR NARBONNE ✨
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.