SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 393 535 Kč
(79 785 Kč / m²)
Prodej
2+1
30 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

místnosti2+1
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Peter Andrzejewski vous propose: NARBONNE PLAGE ! APPARTEMENT 2 PIÈCES EN MEZZANINE AVEC CLIMATISATION RÉVERSIBLE !Situé au cOEur de la c...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France