SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 406 254 Kč
(85 938 Kč / m²)
Prodej
2+1
28 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

místnosti2+1
plocha28 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Patrick Capolino vous propose: Bel Appartement de 2 Pièces - Bonne rentalité pour investisseurs Emplacement Idéal . Cet appartement cha...

Ostatní
Stáří nabídky: 76 dní
Aktualizováno: 48 dní

Lokalita

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France