Výpis nabídek
9
9
9
4 033 082 Kč
(100 827 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
40 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
APPARTEMENT 2 PIECES 55,52 m2
Au coeur de Narbonne
Beau T2 de 55,52m2 avec une belle chambre de 13,00m2 et un séjour de 36 m2 accédant directement s...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
99 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.