SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 873 795 Kč
(87 010 Kč / m²)
Prodej
4+1
79 m²
Chemin du Halage, Nantes

místnosti4+1
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

NANTES ERDRE - SAINT JOSEPH DE PORTERIE Découvrez ce superbe appartement de plus de 78 m2, situé au 2 eme et dernier étage d'une copropriété récente...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wcPodlažíKuchyňské spotřebiče

Plynové
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Chemin du Halage, Nantes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

l'Adresse - L'Atelier Immobilier - l'Adresse - L'Atelier Immobilier