Výpis nabídek
9
9
9
4 354 031 Kč
(58 054 Kč / m²)
Prodej
4+1
75 m²
Boulevard Georges Mandel, Nantes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
75 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Ginette Porhel vous propose: NANTES La Joliverie - FAMILLE, SENIORS, INVESTISSEURS!Venez découvrir ce bel appartement T4 lumineux, traver...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatná kuchyně
Sprchový kout
Samostatné wc
Podlaží
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Boulevard Georges Mandel, Nantes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.