Výpis nabídek
13
13
13
4 840 394 Kč
(73 339 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
66 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Pour toute question, contactez votre agent en charge de la vente au 06 07 06 94 30 ou bien contactez la plateforme Zefir au 07 57 91 70 93.
Découvrez...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Elektrické
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.