SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 454 090 Kč
(95 947 Kč / m²)
Prodej
6 a více
36 m²
Chemin du Halage, Nantes

místnosti6 a více
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Agréable appartement T2 en duplex, idéalement situé à 5 minutes à pied du Cardo et du tram ligne 2 rené cassin, à seulement 2 minutes des arrêts de b...

Elektrické
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Chemin du Halage, Nantes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER