Výpis nabídek
11
11
11
5 293 923 Kč
(132 348 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Rue des Venêts, Nanterre
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
40 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Appartement 2 pièces de 40 m² situé à Nanterre, au sein d'une résidence récente construite en 2013.
Situé au 5ᵉ et dernier étage, ce bien offre un ca...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue des Venêts, Nanterre
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.