SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 847 540 Kč
(138 501 Kč / m²)
Prodej
2+1
35 m²
Rue des Venêts, Nanterre

místnosti2+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Charlotte Cataldo vous propose: EXCLUSIVITÉ – 2 pièces 35 m² Carrez / 49 m² au sol – Souplex aménageable – Petite copropriété rénovée.En ...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Rue des Venêts, Nanterre
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France