SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 620 838 Kč
(105 132 Kč / m²)
Prodej
4+1
82 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

místnosti4+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Nous vous proposons à Brunstatt, limite Mulhouse Rebberg, un 4 pièces dans une nouvelle résidence , d'une surface de 81 2 au quatrième étage, en ATTIQ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorSprchový koutSamostatné wcPodlaží

Plynové
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

Rue de Bruebach, Mulhouse
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Loralis Immobilier