SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 795 687 Kč
(44 376 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Fabrice HOUCHE vous propose: À vendre : Bel appartement avec jardin à MulhouseNous vous proposons ce charmant appartement de 63 m², situ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue de Bruebach, Mulhouse
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France