SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 905 166 Kč
(125 479 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Chemin de la Mougine, Mougins

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Idéalement placé, venez découvrir cet appartement en 1er étage, lumineux. > Une belle et grande pièce de vie, cuisine américaine, entièrement aménagée...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Chemin de la Mougine, Mougins
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Center Bay Immobilier