SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
33 518 859 Kč
(349 155 Kč / m²)
Prodej
4+1
96 m²
Route des Lindarets, Montriond

místnosti4+1
plocha96 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In the heart of the highly sought-after hamlet of Ardent in Montriond, just 70 meters from the cable car, discover a rare property for sale: a high-en...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaKrbOtevřený obývací prostorSprchový koutSamostatné wc

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Route des Lindarets, Montriond
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leman Property Prestige Lac Léman