Výpis nabídek
4 501 530 Kč
(69 254 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
65 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
A saisir , destiné aux primes accédants . Eligible PTZ+ , Frais de notaire réduits . Nous consulter pour plans et stock
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce