SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, vysoké stropy
6 105 468 Kč
(79 292 Kč / m²)
Prodej
4+1
77 m²
Cour Alfred Wegener, Montpellier

místnosti4+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Coeur Aiguelongue ! Résidence standing ! Agréable appartement en 3ième étage: séjour sur loggia fermée, vue sans vis-à-vis, cuisine équipée, office, 3...

Elektrické
Stáří nabídky: 133 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Cour Alfred Wegener, Montpellier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

l'Adresse - Roure Immobilier - l'Adresse - Roure Immobilier