Výpis nabídek
12
12
12
1 360 713 Kč
(19 439 Kč / m²)
Prodej
4+1
70 m²
Rue du Faubourg Saint-Pierre, Montluçon
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
70 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
EXCLUSIVITÉ - APPARTEMENT 4 PIÈCES AVEC BALCON QUARTIER LES MARAIS Découvrez cet appartement lumineux de 70,44 m² situé au 4ème étage d'une réside...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatné wc
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
F - Velmi nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
495 dní
Aktualizováno:
494 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue du Faubourg Saint-Pierre, Montluçon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.