SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 189 123 Kč
(18 710 Kč / m²)
Prodej
4+1
117 m²
Rue Voltaire, Moirans-en-Montagne

místnosti4+1
plocha117 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusivité.
Appartement 4 pièces 117 m², Moirans-en-Montagne.

Appartement rénové de 117m2 habitable situé au 2ème étage d'une petite copropriété.
Vi...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 91 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Rue Voltaire, Moirans-en-Montagne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPRIETES PRIVEES