SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 050 313 Kč
(91 671 Kč / m²)
Prodej
6 a více
66 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Modane

místnosti6 a více
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Duplex sans bail commercial de 6 pièces d'environ 66,74 m2 Carrez (80,27 m2 au sol), cet appartement situé au 2e et dernier étage d'une copropriété de...

Elektrické
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Place de l'Hôtel de Ville, Modane
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER