SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 828 172 Kč
(47 384 Kč / m²)
Prodej
5+1
123 m²
Avenue de la République, Millau

místnosti5+1
plocha123 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Willy Carel vous propose: À vendre, en plein centre-ville de Millau, dans la résidence de standing l’EDEN, un bel appartement traversant ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSamostatná kuchyněPo rekonstrukciDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Avenue de la République, Millau
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France