Výpis nabídek
9
9
9
4 519 511 Kč
(75 325 Kč / m²)
Prodej
4+1
60 m²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
60 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Maud Nadaux vous propose: Appartement T4 – Mérignac. (Vidéo à la demande )Un appartement où il fait bon vivre…À deux pas du centre-v...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
35 dní
Aktualizováno:
35 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.