SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 171 544 Kč
(108 660 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Avenue Boyer, Menton

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Jerome Reriouedj vous propose: Exclusivité - Appartement 3 pièces avec Balcon et Terrasse - MentonSitué dans la charmante ville de Menton...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatné wcOtevřený obývací prostorPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Avenue Boyer, Menton
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France