SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 835 670 Kč
(87 921 Kč / m²)
Prodej
4+1
55 m²
Rue du Général de Gaulle, Melun

místnosti4+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Aurore Falsquelle vous propose: Appartement d'Exception 4 pièces avec Jardin et Terrasse avec place de parking à Melun quartier «Woodi »...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 89 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

Rue du Général de Gaulle, Melun
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France