SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
79 946 503 Kč
(420 771 Kč / m²)
Prodej
6 a více
190 m²
Impasse des Aulnes, Megève

místnosti6 a více
plocha190 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Agence : Millenium PropertiesRéf: MC 2260Sur les hauteurs de Megève, au cœur d’un environnement préservé et prisé, cet appartement d’exception bénéfic...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Impasse des Aulnes, Megève
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millenium Properties SA