Výpis nabídek
13
13
13
5 107 144 Kč
(134 399 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Avenue des Comtes de Melgueil, Mauguio
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
38 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
CARNON PLAGE -- T2 + COIN CABINE VUE MER PLEIN SUD TERRASSE 11 m2 Situé au 5ᵉ étage d’une résidence sécurisée avec ascenseur et accès PMR, cet a...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue des Comtes de Melgueil, Mauguio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.