SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 874 588 Kč
(86 161 Kč / m²)
Prodej
5+1
103 m²
Route de la Bonde, Massy

místnosti5+1
plocha103 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Lorenzo Morais Pimentel vous propose: A VENDRE MASSY CENTRE-VILLE : Appartement F5 au 3ème et dernier étage d'une petite copropriété.Situ...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Route de la Bonde, Massy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France