Výpis nabídek
14
14
14
13 396 981 Kč
(126 387 Kč / m²)
Prodej
5+1
106 m²
Route de la Bonde, Massy
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
106 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
A VENDRE MASSY ATLANTIS EXCLUSIVITE Appartement 5 pièces 106 m2 Dernier étage Terrasse 50 m2 Balcons 45 m2 Double parking Votre agence L'Adresse Mass...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Otevřený obývací prostor
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
65 dní
Aktualizováno:
58 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route de la Bonde, Massy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
l'Adresse Massy-Vilmorin - l'Adresse Massy-Vilmorin
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
l'Adresse Massy-Vilmorin - l'Adresse Massy-Vilmorin
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce