SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 512 025 Kč
(57 846 Kč / m²)
Prodej
4+1
78 m²
Route de Saint-Pierre, Martigues

místnosti4+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

L'agence MARTIGUES IMMOBILIER a le privilège de vous présenter cet appartement de type 4 à Martigues, dans un secteur particulièrement apprécié pour s...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloSamostatné wc

Plynové
Stáří nabídky: 91 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Route de Saint-Pierre, Martigues
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Martigues Immobilier