SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 177 015 Kč
(114 580 Kč / m²)
Prodej
1+1
19 m²
Rue Crillon, Marseille

místnosti1+1
plocha19 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Investissement locatif LMNP en résidence étudiante Loyer annuel HT : 4 987,04 euros soit 5 485,74 euros/TTC Charges générales de copropriété /an : ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue Crillon, Marseille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch