Výpis nabídek
4
4
3 122 531 Kč
(50 363 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
62 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Fiche N°Id-LGB181240 : Marseille, 3 Pi?ces d'environ 62 m2 comprenant 3 piece(s) dont 2 chambre(s) - - Equipements annexes : balcon - double vitrag...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.