SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 527 008 Kč
(65 315 Kč / m²)
Prodej
2+1
54 m²
Boulevard Nungesser, Marseille

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Découvrez ce charmant appartement de 54 m², niché au sein d'une résidence moderne, qui vous offre une vue dégagée propice à la détente. Dès votre arri...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaOtevřený obývací prostorPřirozené světlo

Elektrické
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Boulevard Nungesser, Marseille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER