SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 730 681 Kč
(69 646 Kč / m²)
Prodej
4+1
111 m²
Traverse de la Gouffonne, Marseille

místnosti4+1
plocha111 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1894 L'immobilier - Marseille Real Estate Agency exclusively offers you this spacious family apartment of 111 m², ideally located in the heart of the ...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Traverse de la Gouffonne, Marseille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

1894 L'IMMOBILIER