SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
30 560 174 Kč
(308 689 Kč / m²)
Prodej
4+1
99 m²
Place Louis Bonnefon, Marseille

místnosti4+1
plocha99 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement 4 pièces en duplex avec terrasses – Marseille 8e – Résidence CalypsoL’apparteme...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 68 dní

Lokalita

Place Louis Bonnefon, Marseille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France