SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
48 499 084 Kč
(139 767 Kč / m²)
Prodej
6 a více
347 m²
Rue Saint-Jacques, Marseille

místnosti6 a více
plocha347 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

L'Inestimable offers for sale this magnificent duplex apartment in the heart of the 6th arrondissement of Marseille, just steps from the Vieux Port an...

Ostatní
Stáří nabídky: 299 dní
Aktualizováno: 299 dní

Lokalita

Rue Saint-Jacques, Marseille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

L'INESTIMABLE