SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 133 285 Kč
(36 862 Kč / m²)
Prodej
5+1
85 m²
Rue Gaston Monmousseau, Marly

místnosti5+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Marie-Auxane Lecocq vous propose: Appartement de 5 pièces avec Balcon et Garage à Marly - Entièrement RénovéBienvenue dans cet appartemen...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

Rue Gaston Monmousseau, Marly
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France